• September

• Poprázdninový návrat do školského klubu bol pre všetkých veľkou radosťou. Žiaci sa počas prvého týždňa skutočne tešili, nielen na svojich kamarátov, ale aj vychovávateľov. Kým sme si vyrozprávali všetky zážitky z prázdnin, bol mesiac skoro za nami. Napriek tomu sa v oddeleniach pilne pracovalo, vytvárali sa prvé jesenné dekorácie, maľovalo sa, strihalo, lepilo, tvorilo... Septembrové počasie nám prialo, a tak sme čas trávili aj na školskom dvore a lúke, kde sme utužovali naše priateľstvá.

Špeciálne sme privítali v ŠKD prváčikov. Tí sa prvé týždne zoznamovali s novými spolužiakmi, učiteľmi, spoznávali priestory školy, triedy, jedálne či zákutia školského dvora. Aby všetko fungovalo, ako má, na začiatku si prváci vytvorili, odsúhlasili a namaľovali pravidlá, ktoré sa budú snažiť dodržiavať pre lepšiu spoluprácu.

Všetkým žiakom, ale aj rodičom prajeme úspešný, bádateľský a objaviteľský školský rok 2023/2024!