• Marec

• Lásku ku knihám a čítaniu sme utužovali počas mesiaca knihy aj my. Okrem vyrábania záložiek do kníh či vlastným návrhom na obálku knihy, sme si aj o niečo viac v klube spoločne čítali. Prváci siahli po knihe Prváčik, druhákom robil radosť Dušan Tarageľ a jeho Rozprávky pre neposlušné deti (a ich starostlivých rodičov). Kreativitu a zručnosť sme rozvíjali celý mesiac – vyrábali sme darčeky k MDŽ, veľkonočných zajačikov, kraslice. Spoločne sme si skrášlili priestor pri vstupe, kde žiaci I. a II. oddelenia vysadili sirôtky. Príjemné jarné teploty nás prirodzene ťahali viac na školský dvor. Starší žiaci priniesli na lúčku po zime opäť posedenie, ktoré sa naplno využíva aj pri písaní domácich úloh.