• Október 2023

• Mesiac október nás potešil svojim pekným počasím. Spoločný čas sme trávili hlavne na našom školskom dvore a lúke, kde sme so užívali slniečko. Nevynechali sme však ani vychádzky do okolia školy, kde sme pozorovali zmeny prírody, hľadali šípky a zbierali prírodniny na jesenné aranžmány.

V školskom klube sme sa venovali viacerým témam, spoznávali sme stravovanie v iných kultúrach, venovali sa rozdielom medzi Heloweenom a Dušičkami. Hlavnou témou pre nás ale bol mesiac úcty k starším. Na záver mesiaca sme pozvali do školy Klub seniorov Selce, ktorým sme pripravili pohostenie a krátky kultúrny program. Po ňom nasledovala diskusia s prvákmi a druhákmi, v ktorej  sa kládli zaujímavé otázky.