• Január

• Vianočné prázdniny ubehli ako voda, a my sme sa opäť stretli spolu 8. januára v ŠKD. Výkriky prekvapenia, jagavé oči a šťastné tváre detí napovedali, že v triedach niečo pribudlo. V každom oddelení si žiaci našli pod stromčekom prekvapenie. Boli to rôzne spoločenské hry, potreby na tvorenie ale aj športové náčinie ako hokejky, nové lopty či náradie do pieskoviska. Deti sa z darčekov naozaj tešili a hneď sme ich aj vyskúšali. V úvode nového roka sme si spoločne zrekapitulovali ten starý a dali sme si ciele, v čom sa chceme zlepšiť v tom novom. Veľa z detí si prialo zlepšiť sa v školských povinnostiach, ale potešili aj športové ciele, či viac pomáhať rodičom v domácnosti. V ŠKD sme sa v januári naozaj veľa hrali, trávili čas na školskom dvore a na vychádzkach. Keďže v doobedných hodinách žiaci tvrdo pracovali v školských laviciach, poobede bola žiadaná relaxácia a pobyt v prírode.