• December

• Ani nevieme ako, a už je december za nami. Mesiac nám ubehol veľmi rýchlo! V úvode mesiaca zavítal do školy Mikuláš s anjelikom. Ukázali sme im program, ktorí sme nacvičovali v klube. Už o pár dní sa žiaci 2. – 4. oddelenia zúčastnili na akcii Pod jedličkou, na ktorú si pripravili vianočné piesne, básne, ale aj divadielko.  Posledný školský týždeň sme si v stredu užili spoločný čas na Vianočnom večierku. Dobrá hudba, tancujúce deti, úsmev a smiech sa niesli celou sálou. Za občerstvenie sa chceme poďakovať všetkým rodičom.

Prvé decembrové dni sme sa tešili zo snehu, na sánkovanie sme využili aj naše obľúbené kopce v okolí školy. V oddeleniach sa veľa tvorilo, šilo, pracovalo s bavlnkou, žiaci prvého oddelenia vyskúšali, ako rýchlo vie zaschnúť sadra. Štvrté oddelenie pracovalo so slaným cestom. Aj keď nie vždy sa nám všetko podarí, niekedy nemáme svoj deň, napriek tomu sa vždy z našej práce tešíme. Pokojné a požehnané vianočné sviatky a uvidíme sa v novom roku!