• Február

• Fašiangy, Turíce, Veľká noc príde... Táto slovenská ľudová pieseň znela v škole nielen počas hodín hudobnej výchovy, ale aj počas poobedných aktivít v ŠKD. Prvý týždeň sme sa pripravovali na Klubácky karneval, vytvárali masky, výzdobu do jedálne ale aj spoznávali tradície tohto obdobia. Počas druhého týždňa sme sa viac zamerali na slušné správanie. Aj keď teóriu viacerí z nás ovládajú, použiť ju v praxi je náročné. Učili sme sa (a stále na tom pracujeme) lepšie zvládať hádky o hračky, ale aj slušne vyjadriť svoj názor. Tieto aktivity dopĺňali aj aktivity spojené s dňom svätého Valentína a Valentínska pošta. Oddýchnutí po jarných prázdninách sme sa s veľkou radosťou stretli na školskom dvore, kde sme posilňovali nielen  kamarátstvo a športivého ducha, ale aj imunitu.